Dočasná navigace (bude smazána)

Inspirovat a tvořit
český Průmysl 4.0

Národní centrum Průmyslu 4.0 je unikátní ekosystém, který společně s našimi více než 50 partnery tvoříme již od roku 2018.

Hlavní partneři

Jsme technologicky neutrální a otevřená akademicko-průmyslová platforma, která propojuje inovační leadery, výrobní i technologické firmy, univerzity, výzkumné  a oborové organizace se státem a médii a pomáháme vytvářet optimální prostředí pro  udržitelnou budoucnost.

Naše služby

Propojujeme, informujeme, pomáháme růst!

Digitalizace dle Průmyslu 4.0 je komplexní proces, který začíná u lidí a vede k nastavení nových obchodních modelů a dlouhodobé přidané hodnotě na konkurenčním trhu.  Naše služby jsou určeny pro SME, start-upy i velké průmyslové společnosti. Budeme vaším odborným partnerem a průvodcem v procesu změny. 

DigiAudit: analyzujeme digitální zralost společnosti a doporučíme vám oblasti, které pomohou k efektivnímu nastavení digitální strategie.
Propojíme vás s vhodnými partnery napříč akademií a průmyslem včetně možného financování, nasídlíme naše zkušenosti a znalosti a podpoříme vás. 
Data z průmyslu: 4x ročně pro vás připravujeme analýzy českého průmyslu, které mapují vývoj  a predikce vč. jednotlivých odvětví.
Zajímají vás dotační programy, školení na míru, testbedy pro Průmysl 4.0, projektová spolupráce a naše další služby?

Odborné a diskusní pořady / Bulletin Průmyslu 4.0

Zkušenosti z praxe, případové studie,
nejnovější technologie, rozhovory

S odbornými  a diskusními pořady a Bulletinem Průmyslu 4.0  budete mít nejnovější trendy i technologie v malíčku. 

Data jako základ digitalizace

Data jako základ digitalizace

Sběr dat, jejich bezpečné ukládání a zpracování, využití dat pro preventivní a prediktivní údržbu, robotizace, automatizace a optimalizace výroby, digitalizace logistiky.

Barometr českého průmyslu 2021 - III

Barometr českého průmyslu 2021 - III

Třetí díl pořadu Barometr českého průmyslu se zaměřuje na témata jako investiční politika na podporu průmyslu či energetická koncepce vlády

Partnerství

Podílejte se na utváření unikátního ekosystému


Jste lídrem ve svém oboru a udáváte trendy nebo nabízíte inovativní řešení? Mohou vaše zkušenosti a znalosti podpořit rozvoj Průmyslu v České republice? Staňte se naším partnerem.  Na výběr máte několik stupňů zapojení. Našimi partnery jsou průmyslové podniky  - výrobní i technologické, univerzity a oborové organizace. 


Výhody partnerství

1

Získáte přístup k unikátnímu ekosystému pro
Průmysl 4.0 a komunikaci vašich inovativních řešení
a případových studií směrem k relevantním cílovým skupinám

2

Podpoříte komunikaci značky a CSR ve spojení s autoritami a lídry v oboru

3

Můžete se podílet na (mezinárodních) projektech, projektech spolupráce a testování originálních
konceptů